Özgün ve Şık Kapı isimliği, Kapı isimlikleri, Ofis Kapı İsimlikleri, Kapı İsimlik , Metal Etiket , Metal Etiketler, Kapı Tabelası, Kapı Levhası, Paslanmaz Etiket ve Alüminyum Etiket Üretimi Yapmaktayız.

Özgün ve Şık Kapı isimliği, Kapı isimlikleri, Ofis Kapı İsimlikleri, Kapı İsimlik , Metal Etiket , Metal Etiketler, Kapı Tabelası, Kapı Levhası, Paslanmaz Etiket ve Alüminyum Etiket Üretimi Yapmaktayız.

YÖNLENDİRME TABELALARIYLA DOĞRU ADRESİ BULMA 
Topluma açık alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, okullar ve firmalarda sıkça gördüğümüz yönlendirme tabelaları, kurumsal kimliklere katkı sağlar. İç mekanlar veya dış mekanlarda kolaylıkla yön bulabilmek için yönlendirme tabelaları tasarlanmaktadır. Aranılan yer ve kişiye kolaylıkla ulaşmak için, bina içlerinde de hangi kata çıkılacağı konusunda bilgi sağlar. Hastaneler ve sağlık merkezlerinde çok tercih edilen kapı isimliği, hastalara kolaylık sağlamaktadır. Kapı kolu yönünde ve yerden yaklaşık olarak 150- 160 cm yükseklikte yapılan kapı tabelaları, monte ve kolay demonte özelliği sunmaktadır. 

Doktor odalarında doktor isimleri değiştirilirken, tabelanın değişmesine gerek kalmadan sadece isimliğin değişimini yapan sistem, pratiklik kazandırır. Alüminyum levhadan üretilen tabelalar, iki yandan açılabilen kapak sayesinde görsel değiştirmeye olanak sağlar. Gümüş ve altın renklerinde yapılan ve çizilmez maddeden üretilen kapı yönlendirme tabelaları üzerine istenilen yazı, logo veya resim baskısı yapılabilmektedir. Tabelaların üzerine yazı yazılırken, kurumsal kimlik ve kurum itibarı ön planda tutulur. Devlet yapıları, resmi kuruluşlar gibi yerlerde genellikle pirinç levha kullanılmaktadır. Asit indirme metoduyla yapılan pirinç tabelalarda, zamana bağlı kararma olmaması için üzerine vernik uygulaması yapılır. Grafik tasarım, dijital görselleme ve yüksek teknolojik cihazlarla görüntülenerek oluşturulan kapı yönlendirme tabelaları lazer kesim makineleriyle üretilmektedir.
Marka itibarı, kurumsal kimlik, kişi ve sıfat belirtmeleri gibi konularda logo ve sembol uygulamalı tabelalarda, yazı karakterleri ve yazılan isim önem kazanmaktadır. Kaliteli malzemeler ve dijital baskı makineleriyle üretilen kapı isimliği ve tabelaları, dört renk logo uygulamasıyla tasarlanmaktadır. İstenilen resim de tabelalar üzerine uygulanabilmektedir. Firmalar ve kurumsal şirketlere özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Tasarımlar oluşturulurken seçilen malzeme, tabela şekli, görsel ve rengi, firmanın kalitesini yansıtmaktadır. Marka yönetimi ve iş itibarı alanlarında, sektörel belirleyici faktörlerden biri de yönlendirme tabelaları ve isimliklerdir. Kurumların isimlikleri ve belirtilen sıfat yazılımları, kurumun kendine yüklediği anlam ve müşterilerin isme kattığı anlam ile ilişkilidir. 
Tabelalarda yazılan isimlerin doğru şekilde yazılması da yönlendirmenin başarı oranını gösterir. Örneğin bir hastanede aradığınız doktorun öncelikle uzmanlık yaptığı dalı, sonra sıfatı ve adı kapı tabelaları üzerinde yazmaktadır. Hatırlatıcı yazılar ve işaretçiler zaman kazanmanıza, doğru noktaya kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Yol, cadde, sokak gibi açık mekan yönlendirmelerinde ise doğru adreslerin yazılması, karışıklığı önler, aranılan adrese doğru ulaşılmasını sağlar. Scala Reklam sektördeki tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadır. Tüm çeşitleri görmek için http:/www.kapiisimlikler.com  web adresini ziyaret ediniz.

 

Kapı Tabelası, Kapı Tabelaları, Kapı isimliği, Kapı İsimlikleri, Kapı Levhası, KapıYönlendirme

 

 

Özgün ve şık kapı isimlikleri kurumsal kimliğinize, değer katar.

Özgün ve şık kapı isimlikleri yapıyoruz. Çözüm üretmekte tasarım da iddialıyız.

Çözüm ortağınız olmak dileğiyle...