Kurumsal Kimliğiniz, Kapı Tabelanızdan Okunur.

Kurumsal Kimliğiniz, Kapı Tabelanızdan Okunur.

KURUMSAL KİMLİĞİNİZ KAPI TABELANIZDAN OKUNUR
Tanıtım sektöründe, tabela sistemlerinden yararlanmanın genel adına yönlendirme tabelaları denilmektedir. Sabit ve çok yönlü tanıtım- reklam hizmeti sağlayan yönlendirme tabelaları kullanım yerlerine göre avantajlar sağlar. Kamuya ait veya halka açık toplu yerlerde, yönlendirme vazifesi gören tabelalar, iç mekan veya dış mekanda kullanılabilir. Orta kullanım alanlarında kullanılan yönlendirme tabelaları isim bilgisi ve belirtme işaretlerinde de kullanılmaktadır. Hastane, okul, üniversite, kurumsal şirketler, kamu kuruluşları, bankalar, cadde- sokak ve bulvarlar, karayolları- otobanlar, fabrika ve ofisler gibi hemen her alanda kullanılmaktadır. 
Kapı isimlikleri şirketinize kurumsallık katar
İç mekan yönlendirme tabelaları hastane, şirket gibi alanlarda daha sık kullanılmaktadır. Doktor ismi yazılı olan kapı tabelaları, değiştirilebilir üretimi sayesinde pratik kullanım sağlar. Kurumlarda kat planları sunumları, kat bilgileri, birim bilgilerinin yazılı ve kapı isimliğisayesinde işinizi kolaylaştırmaktadır. Hastanelerde doktorların nöbet değişim saatlerine göre doktor isimlerini değiştirirken, tabelayı yerinden çıkarmadan sadece isminin değiştirilmesi sağlanır. Kapı isimlikleri alüminyum açılır- kapanır özelliğiyle üretilmektedir. Dört renk logo basımı yapılabilen süblimasyon tekniğindedir. Çift taraflı cırt cırt sistemiyle tasarlanmış olup krom, gold renk seçeneğiyle sunulmaktadır. 60 cm uzunluğuna kadar tasarlanıp monte edilebilen kapı isimliği üzerine logo ve resim baskısı yapılmaktadır. 
Hayatımızı kolaylaştırmakta etkili olan yönlendirme tabelalarıScala reklamın sektördeki deneyimi ve tecrübeli personeliyle hizmet sunmaktadır. Sağa ve sola açılabilir alüminyum üretimi tabelalar, istenilen ebatta üretilebilmektedir. Gümüş renk, altın renk seçenekleriyle sunulan kapı yönlendirme tabelaları üzerine istediğiniz resmi, yazıyı ve amblemi bastırabilirsiniz. 
Pratik ve hızlı görsel değiştirme imkanı sunan aparatlar, kolay monte ve demonte özelliğine sahiptir. Hastane ve firmalar tarafından en sık tercih edilen tabelalar, kapı kolu yönünde ve yerden 150- 160 cm yükseklikte monte edilmektedir. Resmi kuruluşlar, devlet daireleri ve kamu binalarında genellikle pirinç tekniğiyle yapılan kapı tabelaları kullanılmaktadır. Asit indirme tekniği kullanılarak yapılan çalışmada, renk kararması olmaması için vernikleme işlemiyle üretilir. Kaliteli malzemelerle çalışmak levhalar için önemlidir.
Router kesim, lazer kesim kullanılarak yapılan kapı yönlendirme tabelaları, dijital ortamlarda grafik tasarım teknikleriyle şekillendirilmektedir. Kişilerin, kurumların, firma ve şirketlerin kullandıkları kapı isimlikleri ve yönlendirme tabelaları kurumsal kimliği taşımakla birlikte, kalite ve itibar yansıtmadaki en önemli unsurdur. Tüm yönlendirme tabelalarını detaylı incelemek, fiyat bilgileri almak için http://www.kapiisimlikler.com/ web adresini ziyaret ediniz.

Kapı Levhası, Kapı Tabelası, Kapı isimliği

Kapı Tabelası, Kapı İsimliği

 

Özgün ve şık kapı isimlikleri kurumsal kimliğinize, değer katar.

Özgün ve şık kapı isimlikleri yapıyoruz. Çözüm üretmekte tasarım da iddialıyız.

Çözüm ortağınız olmak dileğiyle...